| anonim_4396 a întrebat:

Buna am un catel de 7 saptamani si de o saptamana nu poate sta pe piciorele din fata se scpa jos cand se ridica si le tine( picioarele) indoite in fata. stie careva ce are?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
4 răspunsuri:
| BombonicaXD a răspuns:

Poate si-a rupt picioarele sau poate are o probblema cu articulatiile.Du-l repede la veterinar, el va sti ce trebuie facut.Bafta!

| Marymary05 a răspuns (pentru BombonicaXD):

A fost si el a zis ca ii asa pentru ca ii prea satul. poate sa mearga pe ele numai ca merge 10-15 cm si cade jos sad

| Marymary05 a răspuns (pentru BombonicaXD):

Nu sunt rupte iar veterinarul a spus ca e prea satul da nu-i adv

| BombonicaXD a răspuns (pentru Marymary05):

Saracul de el crying ce rau imi pare sper sa se vindece