| Ryx a întrebat:

Am un ochi mai mic decat celalat.
Ce pot face?
Se poate "repara"?
De la ce e?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| Bogdan_9316 a răspuns:

Nu te speria asta e din cauza imperfectiunii altii nu au dintii perfecti, in sensul ca sunt strabi. Ochiul tau e reparat, daca ai avea probleme iti sugerezi sa pui mana la ochiul celalalt si sa citesti de departe vezi daca poti. Daca da inseamna ca nu ai nimic

Funda?

| Plesa_Alexandru_1998 a răspuns:

Toata lumea are un ochi mai mic decat celalalt laughing nu-ti face probleme

| ciudatenia1 a răspuns:

Nu mai rade plesa alexandru ca tioi trage una
a si apropo sa te duci la un doctor