| Mara6392 a întrebat:

Eu astăzi am observat că am un sân mai mare decât celălalt. Am venit azi la Mall sa în cumpăr un sutien nou și am luat 2 sutiene cu acelasi număr, dar unul are cupa B și celalat cupă C. Nu se poate repara nici cum fără operație? Operația ma gândesc ca poate să ia grăsime din ala mai mare ca să fie ambii sâni egali.

10 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Nici unul din organele tale "simetrice" nu sunt egale!
Nici mainile sau picioarele, dar nici FATA ta nu este egala si simetrica!
Daca-ti faci un selfie (chiar din fata-mijloc) si tai poza in doua parti "egale", intoarce una din jumatati si pune in locul celuilalt!
SURPRIZA!
Vei fi aproape de nerecunoscut!

| dullcat a răspuns:

Buna.Majoritatea femeilor au sanul stang mai mare, nu e nicio problema aici.Si la mine exista o asimetrie, chiar daca la prima vedere nu e asa evidenta.Again, e firesc.

https://ea.md/......va-firesc/

https://www.doctorulzilei.ro/......grijorare/

Procedura cu transferul de grasime e foarte scumpa.Mai sunt femei care au apelat la astfel de interventii si au relatat ulterior ca grasimea nu a ramas acolo unde a fost pusa. :)) Deci practic dai banii degeaba.Mai asteapta pana pe la vreo 30 de ani, sa vezi ca diferenta dintre sani va fi atunci ultima problema.

| Frank51 a răspuns:

Și eu am observat că am un ou mai mare.

| DeMicUnCălător a răspuns:

Natura nu greșește! Nu ești singura care are dimensiuni diferite.
Dimensiunea testiculele la băieți sunt diferite. Crezi că lucrulș ăsta contează? Si cum ar fi ca toți băieții să mse opereze pentru ai avea la fel?

| Drake21 a răspuns:

Pot sa escaladez acesti 2 muntii

| HUAWEHUAWE a răspuns:

Citeste despre corectia asimetriei mamare pe google

| DorinaK a răspuns:

Asta e problema ta?

| Mara6392 explică (pentru DorinaK):

Că dacă îmi cumpăr mărimea potrivită pentru cel mai mare atunci se vede nașpa la celălalt. Dacă cumpăr unul potrivit pentru cel mic, atunci nu îmi încape celălalt în cupa

| DorinaK a răspuns (pentru Mara6392):

Pune extra burete.

| GypsyQueen1 a răspuns:

Bagi synthol in aia mai mica. Se rezolva!