| Maxx23 a întrebat:

Care e cea mai buna crema hidratanta si cel mai bun ser cu vitamina C si acid hialuronic?

2 răspunsuri:
| aaanamariaaa a răspuns:

Cel mai bun ser cu vit C ->
Obagi Medical Professional-C Serum 20% ( ăsta știu sigur și precis ca este cel mai bun de pe piața, s au făcut studii și s-a constatat ca este singurul cu o concentrație mare de acid ascorbic (vit C), l am văzut recomandat de mulți medici din România dar și de esteticieni din străinătate. Nu este foarte ieftin, daca vrei ceva asemănător dar mai ieftin este un ser cu vitamina C de la geek&gorgeous și este foarte bun, pe acela eu personal l am folosit si pot spune ca este foarte bun.
Despre creme și acid hialuronic, e discutabil. Sunt prea multe pe piața ca să poți numai doar unul anume. Pot sa ți recomand câteva, dar despre crema depinde și ce tip de piele ai sa stii.
Acid hialuronic:
-H.A. Intensifier acid hialuronic
de la SkinCeuticals
-Dr Dennis Gross Hyaluronic Marine
Creme:
-Fresh Lotus Dream Cream - Crema hidratanta cu lotus
-Kiehl's
Ultra Facial Cream with Squalane
-JUMISO Waterfull Hyaluronic Cream

| TatianaIstrate a răspuns:

Pentru mine asta e cea mai buna crema in momentul de fata -- https://nncosmetics.ro/......de-castane si ca ser cu vitamina C folosesc momentan treaba asta si-mi place -- https://www.bilenegre.ro/......arent-lab/