| Ixchel a întrebat:

Bună.
Ameţelile şi durerile de cap se pot datora oboselii, stresului şi lipsei de somn?
Mulţumesc anticipat celor care răspund.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Ana-Maria94 a răspuns:

Da si eu ma confrunt cu acelesi probleme.

7 răspunsuri:
| fabiola a răspuns:

Da bineinteles! In plus, controlul hemoglobinei si al tensiunii arteriale este obligatoriu!

| Vizitiul a răspuns:

Categoric. Dar si a alcoolului consumat in exces.

| andreeadragutza22 a răspuns:

Da eu asa cred cand esti obosit stresat, sim ulte altele

| oranya a răspuns:

Da, normal, dar cel mai bine este sa faci un control specializat.

| Ixchel explică:

@Dany nu se pune problema alcoolului, pentru că nu consum happy

| AmberMyth1 a răspuns:

Dap, mai ales stres

| Warned a răspuns:

Da ametelile si durerile de cap se pot datora oboselii, stresului şi lipsei de somn mai bine te-ai duce la doctor s-ar putea sa fie ceva destul de grav...