| Nitu_Vasile_1982 a întrebat:

Buna as avea o intrebare? am o durere in partea dreapta sub coasta ce ar putea fi? va multumesc

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| FoundYouLover a răspuns:

Poate fi de la apendice, ficat sau fiere. Zic si eu, dar nu sunt doctor, asa ca mai bine consulti unul.

| cupcakeX3 a răspuns:

Hei, și pe mine mă doare acel loc de obicei când beau apă în cantitate exagerată și când alerg mult sau fac efort. Încearcă să eviți astea și poate te ajută într-un fel. Numai bine happy