| anonim_4396 a întrebat:

As dori și eu informații despre operația de deviație de sept. Prețul unei operații, și daca se poate face in același timp și rinoplastie cam cât ar costa. A făcut cineva? Trebuie sa stai internat? As vrea la o clinica privată, deoarece îmi este F frica de bacteriile din spitale ..Mulțumesc mult

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| 17Ioana a răspuns:

Buna!
Iti recomand cu placere clinica Kasem Aesthetic, click pe https://www.doctorkasem.ro/servicii/operatii-estetice/rinoplastie-11
Este o clinica privata, unde scapi de bacteriile din spitale si ai siguranta unei interventii reusite, garantie sunt pozele inainte/dupa si numarul mare de vedete ce au apelat la serviciile domnului Doctor Kasem.
In aceasta vara, vreau sa fac la aceasta clinica un implant fesier si un lifting facial.
Ce tine de pret sau daca poate face ambele interventii in acelasi timp, nu stiu sa-ti spun, eu am facut un implant mamar la aceasta clinica de operatii estetice si pretul a fost unul corect in raport cu calitatea serviciilor.
Intra pe site si vezi numarul de telefon, poti suna si intreba mai multe informatii, eventual poti face o programare la un consult.
Succes, sper ca dupa interventie, sa arati asa cum iti doresti!