| Dizzy a întrebat:

Buna!
As vrea sa-mi cumpar o pereche de ochelari de protectie pentru calculator. Stie cineva cat m-ar costa niste astfel de ochelari fara sa punem la socoteala rama?hee hee
Multumesc anticipat!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| xibalba a răspuns:

Ochelarii pe care ii port eu ofera si protectie pentru calculator, iar protectia asta m`a costat cam 70 RON acum 2 ani. Iar pe rama am dat cam 135 RON. Cel mai bine e sa te duci la un cabinet de oftalmologie sa intrebi.

3 răspunsuri:
| mymed a răspuns:

Lentilele cu tratament antireflex sunt in jur de 80-120 ron

| smilerz19 a răspuns:

Eu mi-am luat acum 1 an si erau 120 lei cu tot cu rama.
Fara rama sunt in jur de 75 de lei.
Mult succes!