| anonim_4396 a întrebat:

Am o pereche de ochelari si as dori sa imi schimb rama. Rama actuala e conectata de lentile doar in partea de sus. As vrea sa o schimb cu o rama intreaga. Intrebarea mea e daca se poate schimba rama fara sa fie nevoie sa schimb lentilele si cat ar costa?

3 răspunsuri:
| Ella995 a răspuns:

Buna!happy
Eu am ochelari cu rama metalica, din sticla organica si am fost la cabinetul de unde i-am cumparat si mi s-a spus ca pentru ramele pe care le vreau(din plastic, de care se prinde toata lentila)ar trebui sa imi schimb si lentilele.Pretul difera de la caz la caz.Depinde de dioptrii, materialul din care sunt facute lentilele, de rama.Ar trebui sa te interesezi la un cabinet oftalmologichappy
Sper ca te-am ajutathappy

| Ella995 a răspuns:

Cu placere^_^

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Oarecum.multumesc oricum