| Florina2102 a întrebat:

Buna as vrea sa-mi spuneti de ce ma doare maseau, adica am avut carie si am mers la dentist mi-a pus pansament si am stat 4 zile cu el in care mai m-a durut, apoi am mi-a pus din cate a zis un fel de combinatie de pansament si plomba si urmeaza sa ma duc din nou cand o sa-mi puna plomba.Dar nu inteleg de ce ma doare din cate stiu pansamentul e pus ca sa-mi omoare nervul, dar n-ar fi trebuit sa fie mort?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| K0sti a răspuns:

Care i-ati furat cratima?

| Florina2102 explică:

Scuze