| anonim_4396 a întrebat:

Buna!
Am nevoie de ajutor.Eu merg la dentist de 2 luni aproape in fiecare sambata.Am avut nu stiu ce carii la dintii din fata dar mi le-a facut.M-a durut...rau.Acum am o carie mare si mi-a pus acolo un medicament.Sambata asta ma duc sa imi puna plomba dar a zis ca nu stie sigur daca poate sa imi salveze nervul maselei. Daca o sa imi omoare nervu(sau ce imi face) ma doare? I s-a mai intamplat cuiva sa i scoata nervul? Adica vreau sa zic ca mor de frica.Deci vreau sa stiu doar daca doare...si ce se intampla daca imi omoara nervul.

Răspuns Câştigător
| Azµre a răspuns:

Doare pe moment dar trece, nu trebuie să te sperii. Nu se întâmplă nimic.