| Laty_Maqlan_1995 a întrebat:

As vrea sa slabesc cat mai rapid vreo 6 kg. Îmi puteți sugera o dieta sau ceva de genu?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| vocea a răspuns:

Sigur, te sfatiesc sa ai o alimentatie variata, adica sa mananci din orice cate putin.
Evita fast-food-urile si fa miscare, o sa vezi efectele imediat.

| Frapucel a răspuns:

Un pahar de lamaie stoarsa cu apa ( fara zahar sau altceva) in fiecare dimineata, consum cat mai sarac in grasimi, salatele si lichidele nu ingrasa deci te pot ajuta si evident, putin sport.