| AddA12345 a întrebat:

As vrea sa slabesc rapid vreo 5 kilograme. Imi puteti da si mie o dieta pe care stiti ca merge.

Răspuns Câştigător
| Haidu_Arnold_1995 a răspuns:

Metoda asta a folosit o prietena de-a mea, si foarte important minim 3l de apa/zi (nu apa minerala, nici apa plata, apa de la robinet, sau daca stai la casa si aveti o fantana e si mai bine) http://www.femeia.ro/......le-2116826
Mult noroc. Si nu uita exercitii zilnice (Ex: seara cand e racoare sa fugi 20-25 de minute, si 4 serii a cate 10 abdomene cu cate 3-5 minute pauza intre serii.)

5 răspunsuri:
| William a răspuns:

Taie-ti o mana/ un picior.

| Spitz10 a răspuns:

Simplu.Iei o geaca neagra si groasa si alergi pe cel mai apropriat teren de fotbal.Asa o sa transpiri la culme si o sa dai jos repede kilograme.Asa fac si jucatori de fotbal american si rugby. Funda?

| Zeflemitoarea a răspuns:

Oh, da! Se numeşte dieta pentru proştii care vor să stea pe scaun şi să slăbească.
Alergi minim 1 oră şi mănânci mai puţin. Ştim că vrei să slăbeşti până începe şcoala, dar mna...nu prea e posibil.

| Sophie1997 a răspuns:

Poi ai putea renunta pentru inceput la paine..adica poti manca maxim 2 feli pe zi, renunta la sucurile carbogasoase, la dulcuri. De fapt poti manca in canitati mai mici ceea ce mancai inainte dar evitand excesul de dulciuri.

| djraul2000 a răspuns:

Da sa mananci de mai mult de 4 ori pe zi dar de fiecare data tot cate putinbig grin