| SuzanaStan a întrebat:

Ce dieta imi puteti da? vreau sa slabesc foare rapid. dau funda. Multumesc!happy

4 răspunsuri:
| Brittanie a răspuns:

Bună! Am urmat o dietă cu apă. E simplu, nu mănânci nimic, doar bei apă. Dimineaţa bei un pahar mare cu apă calduţă cu puţină lămâie. Să nu ţii această dietă mai mult de 3 zile! Baftă!

| KateMiddleton a răspuns:

Cea mai buna dieta este cea pe care ti-o faci singura. Uite cum am slabit eu:excluzi categoric zaharul,sarea, painea, cafeaua deoarece spala calciul, si dulciurile, produsele prea grase.Mananca restul moderat si practica mult mult sport.Bea vreo 2 litri de apa minimum.
Bafta si o silueta de invidiat.

| EVA9443 a răspuns:

Din portia de mincare, nu minca totul. Poti sa maninci orice atita timp cit maninci in jumate. Sportul te-ar ajuta, asezari, coarda, cercul de rotit.
Iti poti face o bautura din apa simpla, suc de lamie, castravete, menta(2 l pe zi)Succes!

| Noahh a răspuns:

Ei bine, faza e ca nu slabesti daca nu mananci nimic! Slabesti daca faci miscare, mananci echilibrat [ fructe, legume, bineinteles mancaruri cu o cantitate redusa de grasimi ].Eu iti recomand sa faci miscare, multa miscare si daca faci febra musculara nu sta degeaba, continua sa tot faci miscare ca sa te mentii.