| SunShine_6784 a întrebat:

BUNA! As vrea sa spun ca azi am fost la spital si am facut o mica "operatie"[cu anestezie]la piciorul drept sad Totul a fost bine, dar cand am iesit pe strada dupa mica "operatie"am lesinat crying...de la ce s-a intamplat asta?[Nu de la soare sau anemie ]! Pur si simplu nu stiu de ce.Nu am stiut nimic timp de 5 minute... Ce sa intmplat cu mine?! :*:*:*Acum totul e bine!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| EmaS a răspuns:

Eu nu pot sa cred ca dupa aceea interventie te-au si lasat sa pleci.Erai inca sub efectul anesteziei.Trebuia sa mergi insotita de cineva. Putea sa te calce o masina.Sa nu mai faci asa ceva niciodata.

6 răspunsuri:
| EmaS a răspuns:

SunShine
Nu imi vine sa cred ca au fost atat de iresponsabili sa te lase sa si pleci imediat dupa anestezie.Nu vreau sa te sperii,dar cineva s-a operat la un deget, si cand a iesit era inca pe holul spitalului, a murit.Bine ca nu ai patit nimic!

| Ralucutza a răspuns:

Poate o cadere de calciu sau o hipoglicemie, asociate cu stresul chirurgical. Oricum, la urmatoarea vizita la spital spune doctorul cele intamplate si daca se mai repeta mergi la un control.

| hiphopgirl a răspuns:

Poate o cadere de calciu sau o hipoglicemie, dar mai bine stai in pat si te odihneste ia-o mai usor ii povestesti doctorului la control

| SunShine_6784 explică:

Nuuu! Emma, am fost cu o persoana mai in varsta decat mine...nah nimeni nu se astepta sa patesc asta dupa o simpla interventie :-s

| SunShine_6784 explică:

WoW...a spus "e ceva normal"au zis ca e din cauza ca am avut emotii...da, am fost speriata si poate si din aceasta cauza nu am avut nimic impotriva sa plec. Oricum la spitalul ala nu ma mai duc!

| contpublic a răspuns:

Din cauza anesteziei, nu vei pati nimic esti in ordine, sanatate!:*