| Bianca_7565 a întrebat:

As vrea sa stiu cum pot sa ma inalt intr-un timp cat mai scurt? am14 ani si 1m48 multumesc

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
5 răspunsuri:
| gabriela a răspuns:

Baschet, inot.mult, mult!

| smaranditza a răspuns:

Ai 2 posibilitati, dupa parerea mea:
1.RABDAREEEE(cativa ani, pana organismul tau incheie procesul de crestere; nu e recomandat sa o iei inaintea naturii!)
2.incaltaminte cu talpa mare laughing

| AndreeaSiAndra a răspuns:

Glumesti? Esti baiat nu?
Mersul la doctor este cea mai buna solutie sau sa practici uramatoarele activitati: bascket, inot, stretchin, kickingul sau loviturile cu piciorul, mersul pe bicicleta.

Succes!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna! Am auzit ca baschetul inalta...

| Bianca_7565 explică:

Nu sunt fatalaughingVa multumesc mult pentru raspunsuri