| gina09 a întrebat:

Buna am14 ani si prietenul meu,, de la un moment tot zice ca vrea sa ne f*t poate glumeste dar pare serioslaughing. eu ce sa zic ce sa fac? nu stiulaughingfunda pentru cele mai serioase raspunsurilove struck

10 răspunsuri:
| Sperman a răspuns:

Ai 14 ani, spune-i sa te mai astepte 3 ani.winking

| Papusik a răspuns:

Eu una nu as face-o cand vrea el.
Daca nu-i convine sa se uca la c****e.

:p
Deci n-o fa cand vrea el. Dac chair vrei fa-o cand vrei tu.

:p

| Blondamea a răspuns:

Nu face cum vrea el ci cum vrei uh

| ProjectJackpot a răspuns:

Dupa exprimare si scris, eu ti-as fii dat 12 ani! Si nici p-aia! Prietenul tau este un prost cu hormonii ridicati pana in cap, probabil nu a iesit din perioada pubertatii. N-aveti idee ce e aia dragoste. Intre voi 2 nu este dragoste, copilasilor!

| hamster a răspuns:

Nu face ce vrea el

| hamster a răspuns:

Nu te lasa influentata de el, daca tu vrei sa o faci(ceea ce nu ar fi prea bine)fa-o dar nu pentru el

| oOSebbiXx a răspuns:

Spune-i asa :
Frate, am 14 ani... La 14 ani imi vad de scoala nu de s*x
- Dar daca vrei si tu. Ducetiva intr-o baie publica ceva si fu*****a.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu as spune sa nu te...deoarece nu sti thu ce este in mintea lui.de ex poate sa profite de tine prin chestia asta si dupa te lasa.ca na baiatul a obtinut ce a vrut de la tine... faci ce vrei este viata tha dar nu te lasa dusa de val.happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Zinu nu
ai 14 ani la 16

| kataR9 a răspuns:

Pai ce mai astepti? faoooooo laughing)