| Maiaaa1 a întrebat:

as vrea sa stiu si eu cum pot face sa imi creasca parul intr-un timp scurt. happy.

Răspuns Câştigător
| ella_2990 a răspuns:

Buna! incearca sa iti faci masca de par cu ulei de ricin, ulei de masline si galbenus de ou!

4 răspunsuri:
| qtheodora a răspuns:

Cum spune ella incearca sa iti faci masca de par cu ulei de ricin, ulei de masline si galbenus de ou sau taieti varfurile parului (probabil ca sunt arse si impiedica cresterea parului.
sper ca te-am ajutat

| Ankuuuu a răspuns:

. foloseste (tratamente cu) ulei de masline, iti face parul matasos si ajuta la crestere.

| deadea23 a răspuns:

N-ai cum.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Iti zic o metoda usoara, prin care am reusit si euwinking:
Cupara-ti o sticluta de 25ml de ulei de RICIN iar modul de utilizare este scris pe el!
SPER CA TE-AM AJUTATlove struck:*