| Anonim6282 a întrebat:

Aș vrea sa stiu daca a încercat cineva comprimatele cu mărar sau tinctura de mărar. Am citit pe net tot felul de zvonuri cum că dacă iei 20 de zile iti cresc sânii. Nu prea cred dar as vrea si parerea voastră.
Fara jigniri

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| romeo78 a răspuns:

Dacă ești o copilă, lasă natura să își facă treaba. Iar, chestiile astea sunt doar niște reclame! Chiar crezi că acestea conțin mărar 100%? Nicidecum!
Oricum, sânii vor mai crește, inclusiv în timpul sarcinii.
Deci, lasă corpul în pace și nu mai crede în nici o reclamă care propune nu știu ce remediu!

| WhiteLife a răspuns:

Nu am incercat, dar mai mult ca sigur nu se va intampla asta. Mararul contine cantitati mult prea mici de estrogen ca sa aiba un efect miraculos.