| yourcandy a întrebat:

As vrea sa stiu o modalitate pentru a ma ingrasa.in special in zona picioarelor.in afara de indopare ca nu mergebig grinceva exercitii fizice.Merci!:*

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| campanario a răspuns:

Buna.Eu incerc de mult sa imi ingros picioarele, insa nu am reusit nici cu sport! Am kg potrivite pentru innaltimea mea, insa odata cand am avut cu 8 kg mai mult, sa stii ca nu m-am ingrasat deloc la picioare.Acuma depinde si de structura fizica, eu de exemplu is mica de innaltime, cu burtica si picioare subtiri.Am facut si o groaza de genoflexiuni, fitness si degeaba. In final am invatat sa ma accept asa cum sunt, cu toate ca eu cateodata ravnesc dupa niste picioare mai groase pentru a purta o rochita happy P.S.Cand m-am ingrasat am baut numai carbogazoase si mancare nesanatoasa, insa nu iti ecomand deloc treaba aceasta! Bea o juma de litru' de lapte zilnic, si mananca mancare cu multi carbohidrati.Bea cel putin 2, 5 l apa nu sucuri carbogazoase pentru ca alea fac burtica, Succes:*

3 răspunsuri:
soothe
| soothe a răspuns:

Exercitii fizice la greu; mergi la sala, spune-i instructorului sa iti dea o mana de ajutor si in 6-9 luni o sa ne scrii ca vrei picioare mai subtiri; bafta!

| Alexandra. a răspuns:

Exercitii fizice pentru. a te ingrasa? Nuuu. laughing
Pai n-ai ce face daca nici prin indopare nu merge. Eventual sa iei vitamine / sa mergi la un specialist.winking

| Roby67 a răspuns:

Sport.