| gingergirl1 a întrebat:

love struck
As vrea sa stiu si eu cum pot slabi in zona coapselor si la picioare!
Ce exercitii as putea face?
Fundawinking

Răspuns Câştigător
10 răspunsuri:
| SamSon a răspuns:

Genoflexiunile sunt foarte bune, miscarile picioarelor in forma de,, bicicileta'' iar este foarte ok.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sit ups
http://www.youtube.com/watch?v=p1DuYw8dxZs

| pisicutzamik a răspuns:

Alearga,sari,si ce iti mai trece tie prin cap, eu asa am facut, nu mam luat dupa nu stiu ce exercitii, am facut ce mi-a trecut mie prin cap, am dat drumu la muzica si am facut exercitii in casa si am slabit 7 kg intr-o luna

| iSimo a răspuns:

Alearga 30-40 min zilnic, abdomene, genoflexiuni, bea un pahar de ceai cald seara si uitate la emisiuni despre gimnastica si incearca sa le reproduci

| Farmec a răspuns:

Pe langa exercitii fizice si o alimentatie corecta si sanatoasa te sfatuim sa folosesti si crema termina modelanta pentru slabit! Este o cremă specială pentru masajul de slăbit. Masajul anticelulitic ajută la eliminarea celulitei, tonifică musculatura corpului, stimulează microcirculaţia. Drenează ţesutul adipos, atenuând vizibil aspectul de coajă de portocală.
Fără parabeni! http://farmec.ro/produse/corp/crema-termica-modelanta-pentru-slabit-61.html

| florin422004 a răspuns:

Buna prieteno, Ce faci? Uite niste alergat, sau niste geloflexiuni te-ar ajuta. Funda puppy dog eyes?

| florin422004 a răspuns (pentru florin422004):

Sigur nu o sa imi dai mie funda. Cred ca o sa zici ca nu te-am ajutat de loc.

| barbascu a răspuns:

Http://healthy.kudika.ro/......selor.html iti recomand acest site si prietena mea a avut cateva probleme si cu ajutorul acestor indrumari se simte mult mai ok. Funda.

| dvw a răspuns:

Buna! incearca sa alergi si te-ar ajuta si niste cursuri de kangoo jumps pentru ca faci multa miscare si transpiri foarte mult, asta bineinteles daca iti permite bugetul, daca nu incearca sa alergi, desi nu prea e o vreme prielnica...sunt tot felul de exercitii pentru picioare, incearca-le pe toate, dar nu te astepta la o schimbare radicala intr-o saptamana