| anonim_4396 a întrebat:

As vrea sa slabesc cam 3-4 kg (in special in zona abdomenului) si as vrea sa incerc cu exercitii fizice. Ce exercitii ar trebui sa incep sa le practic fregvent pentru a reusi?

4 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| aLeXaNdru145 a răspuns:

Trebuie sa ai in primul rand o alimentatie corecta.cat despre exercitii, poti face cardio; alergare, sarit coarda, bicicleta, etc.

| Shavoo a răspuns:

Http://www.youtube.com/watch?v=1919eTCoESo
Ai grija la dieta. Exercitiile sunt pentru a tonifia... in schimb pentru a slabi, trebuie sa fii atenta la dieta. Succes!