| Smiiiley a întrebat:

As vrea sa va intreb cat de eficienta este cura cu echinaceea, si cat timp se tine aceasta cura.Am inceput sa iau de ieri o pastila de echinacea 100 mg pentru adulti de la pharmanovi seara si acum una dimineata.Se poate lua dimineata pastila si seara ceai de echinaceea?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| alem a răspuns:

CHESTIA ASTA E o prostie! fa tu cura asta slabeste 5-6 kg si dupa sa vezi cum le pui la loc pe toate!

| Smiiiley explică (pentru alem):

Cura asta cu echinaceea se face pentru imunitate nu pentru slabit!

| alem a răspuns (pentru Smiiiley):

Am incurcat cu alta... chestia aia cu anghinare sau nu mai stiu eu cum
happy