| carbon a întrebat:

Buna!
As vrea si eu scap de cateva kg, nu multe, 3-4. Am tot incercat prin regim alimentar, dar nu am reusit. Am incercat si prin sport, dar nu prea a mers si nici timp ca sa ma tin nu am.
Mananc cam dezorganizat, nu iau micul dejun, ci mananc la pranz la birou si apoi cina acasa. Bineinteles ca la birou rontai cam des, dar nu cred ca as depasi caloriile.
Am 157 si aprox 50 de kg, dar nu ma simt bine. Ce sa fac?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Ai o greutate buna, mai mult cardio, mai multe legume, nu vad de ce sa slăbești

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Vine de la ronțăit.