| RainbowCat a întrebat:

Aseara inainte de a ma culca am gasit o pata maronie pe chilot si am intrebat-o pe mama ce inseamna si ea mi-a zis ca mi-a venit menstruatia.Mi-am pus un tampon si m-am culcat.Cand m-am trezit nu era nimic pe tampon.De ce oare? O fi vreo problema sau nu mi-a venit menstruatia? Am 13 ani.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
4 răspunsuri:
caramela
| caramela a răspuns:

Bunahappy
Cred ca este o atentionare sa te pregatesti pentru venirea CM.
Daca nu iti apare, ar putea fi o raceala/infectie.
Atentioneaz-o pe mami si va cere sfatul medicului
O zi frumoasa sa aihappy

| lascuiulian92 a răspuns:

Pata aia maronie era treaba mare. rolling on the floor

| RainbowCat explică (pentru lascuiulian92):

Auzi,nu te mai baga unde nu iti fierbe oala, acea pata se afla in zona intima nu la fund si nici macar nu facusem treaba mare...

| anonim112233dia a răspuns:

E posibil sa iti fi venit si menstruatia si sa nu iti fi curs nimic noaptea. vezi azi ce se intampla...