| Ella27 a întrebat:

am o mare problema, acum 2 luni mmi-a venit pentru prima data menstruatia, iar acum 2 saptamani mi-a curs ceva pe chilot o pata de sange. Problema este ca dupa accea pata eu ma asteptam sa-mi vina menstruatia si nu mi-a mai venit, oare de ce?

2 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Asa iti vine la inceput..pe cand crezi ca vine...nu mai vine si tot asa dar stai linistita ca e ceva normal pana ce se regleaza

| maria999 a răspuns:

Asa m-i s-a intamplat si mie.E ceva normal. Este o dereglare a corpului.