| Bubuletsss a întrebat:

Azi cand m-am trezit aveam o pata maronie pe chiloti. Inseamna ca mi-a venit nu?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
6 răspunsuri:
| ZoeyMe a răspuns:

Nu,mai asteapta. Poate fi o secretie vaginala.Cam cati ani ai?

| ZoeyMe a răspuns:

Eh... pata acea este un semn ca urmeaza sa-ti vina, desi pot trece si luni.

| 20thoughts a răspuns:

Ori asta ori ai facut caca pe tine

| Bubuletsss explică:

Nu am 3 ani.Am mai multwinking

| Bubuletsss explică:

Am 13 anihappy.

| Bubuletsss explică:

Sorry nu am postat eu aceasta intrebare. A postat-o verisoara mea pentru ca ea a patit astahee hee.