| meme_9319 a întrebat:

aseara tatal meu mi-a dat un pumn in spate sa stau dreapta big grin si dimineata cand m-am trezit ma durea in acea parte mai ales cand imi duc umerii in spate. este de la lovitura sau altceva?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
4 răspunsuri:
| Nicoleta a răspuns:

Daca lovitura nu a durut foarte tare sau nu a fost puternica, nu are de ce sa te doara.Ai cumva vanataie?

| Aledeva99 a răspuns:

E de la lovitura, intr-o saptamana iti trece nu-ti fa probleme

| xXBernaXx a răspuns:

Poate fi de la lovitura, dar nu cred ca te-a lovit asa tare. Poate te doare din cauza ca nu stai drept.Si pe mine ma mia doare cateodata fara sa ma loveasca cineva.Stiu ca ma doare pentru ca nu stau destul de drept. Sper ca te-am ajutat.big grin

| meme_9319 explică:

Nu am vanataie dara durut destul de tqarebig grin