| Xixi a întrebat:

dimineata cand m-am trezit ma durea urechea dreapta... chiar si cand mananc ma doare. stie cineva de ce? crying(((((

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
8 răspunsuri:
| katy a răspuns:

Ori te-a tras curentul ori poate faci otita. daca persista mergi la orl

| misu a răspuns:

Este otita dar nu te lua dupa noi.du te la doctor

| Deniisze a răspuns:

De la curent...

| Xixi explică:

Multumesc la toti pentru raspunsuri. deja mi-a mai trecut. oricum multumesc

| WR104 a răspuns:

Ai dormit pe ea sau ai tras curent. Poate ar fi mai bine sa iti raspunsa un doctor. Daca e cum am zis eu o sa iti revii pana mai pe seara.

| Florinaa14 a răspuns:

Sa sti ca poti folosi audispray. funda ca nu prea am plss

| Sellak a răspuns:

Poate ai otita sau oreon.Du-te la doctor.

| kristyk a răspuns:

Ai stat in curent ...trebuie sa mergi la farmacie, sa cumperi picaturi pentru ureche.La mine a fost la fel.