| AnonimaPISY a întrebat:

Buna, astazi am vazut o pata maronie pe chiloti, am 13 ani jum si inca nu mi-a venit CM, oare ce inseamna?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Anonim2136493 a răspuns:

De obicei petele maro apar cu o zi înainte de începerea menstruației, este ceva normal. Spune-i mamei tale de acele pete și te va ajuta ea! Sănătate happy

3 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

Lu' mamița i-ai spus?

| LoremIpsum a răspuns:

Ai avut prea multă încredere într-o băşină. Cu toţii am păţit-o...

| Boomboombaw a răspuns:

Salut,scrie-mi in privat pentru a te putea ajuta