| piisycutzza a întrebat:

astazi, cand am fost la toaleta am uitat sa trag apa, iar cand sora mea a fost a vazut niste pete de sange. nu am menstruatie. m-am uitat, iar pe lenjerie nu era nimic. fundita P.S. nu am nici o boala ca mi-am facut analize la tot

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
6 răspunsuri:
| Danysan a răspuns:

Posibil sa fie un inceput de menstra.Vb cu mama ta sa consultati un medic.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna
mergi la medic si cere o endoscopie si o colonoscopie ca sa nu fie doamne fereste vorba vreun cancer sau de polipi sau tumori, nu-ti fie frica si mergi degraba la medic.
O zi buna.

| LoredanaTM a răspuns:

Iti recomand sa citesti ghidul menstruatiei creat de cei de la Chilotis.
https://chilotis.com/

| onlycupcakes a răspuns:

Si eu am patit exact la fel acum cateva luni.Nici eu nu sunt bolnava si nu cred ca este vorba despre o boala la mijloc. Urmareste sa vezi daca mai curge zilele astea. Daca nu mai curge, probabil este doar ceva pe moment.Totusi nu cred ca e vorba de menstruatie.Si la mine lenjeria era curata. Poate ca atunci cand ai fost la toaleta "te-ai chinuit", sa spun asa.Nu te speria, nu cred ca e nimic grav.

| piisycutzza explică (pentru onlycupcakes):

La tine era menstruatia sau nu? ( nu aveam la ce sa ma chinuii, a fost,, treaba mica "

| onlycupcakes a răspuns:

Eu inca nu sunt la menstruatie...dar faza e ca si eu am facut atunci treaba mica si fara sa-mi dau seama m-am fortat.Stiu ca pare ciudat de ce a iesit pe da, si nu pe stii tu ce.E o chestie timpurie, cum am mai spus.Mie de atunci nu mi-a mai venit deloc si sunt perfect sanatoasa.