| Lin_Mada_1997_pxQQ a întrebat:

Buna astazi mi am cumparar crema garnier pure active 3 in 1 si nu stiu cum se foloseste pas cu pas si cum sa o folosesc,sa mi spuna cineva, multumesc tin sa mentionez ca am cateva cosuri pe frunte si nas si puncte negre

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| Lostlyric a răspuns:

Tocmai de aceea e denumita "3 in 1". Nu o aplici in pasi, o aplici o data si tine loc de 3 pasi de curatare.
Limpezesti tenul, o aplici pe fata, masezi tenul timp de 1 minut cu miscari delicate, limpezesti tenul.
Et Voila! Ten de bebelus!