| brosenssei a întrebat:

Ce face o crema hidratanta si nu face garnier pure active pentru cosuri si puncte negre?

3 răspunsuri:
| HBK a răspuns:

Scopul unei creme hidratante este de a impiedica sau de a incetini eliminarea apei din piele, pentru ca aceasta sa ramana tonica

| Veve :X a răspuns:

Sti @hellconnen, nu toate fetele sunt la fel

de exemplu eu nu folosesc crema hidratanta pentru ca nu am evoie dar sunt altele care sunt moarte daca nu au o crema hidratanta pentru toate momentele pe care le-ai precizat tu laughing

ok, sa ravin la intrebarea tabatting eyelashes crema hidratanta doar iti hidratateaza tenul, nu inlatura si punctele negre sau cosurile happy

| αndï a răspuns:

Am si eu o intrebare pentru voi fetele
crema hidratanta de dimineata, crema hidratanta pentru gustarea inainte de pranz
crema hidratanta pentru pranza
crema hidratanta pentru atunci cand ai nevoie la baie
crema hidratanta de seara
crema hidratanta de culcare
crema hidratanta pentru atucnci cand va este sete noaptea

... da sincer fetelor, voi pierdetzi apa pe undeva?