| brosenssei a întrebat:

Am 16 ani, baiat si am puncte negre si cosuri pe fata.
am vazut la televizor ca fac reclama la "GARNIER PURE ACTIVE Gel exfoliant pentru eliminarea punctelor negre 150ml."
Este rau daca il folosesc de la varsta asta? poate sa pateasca ceva fata mea in timp?

3 răspunsuri:
| dailydaisy07 a răspuns:

Nu, eu am 13 asi il folosesc!

| damn a răspuns:

ESte un fel de sapun de sulf sau ceva de genu cu care trebuie sa te speli de mai multe ori pe fata face reclama si la tv si eu ave' am multe puncte negre si cosuri ' si de 2 luni cat am folosit acest sapun crede' ma ca sunt foarte curata pe fata :0 sunt foarte multumita' incearca si tu! Sper sa reusesti sa skapi happy stiu ca e nasol! bafta:*:*:*:*

| poiuiyhvb a răspuns:

E un cacaaatt.
adica, eu l-am folosit.si nici-o diferentaa.
oh go on.