| Andreea202 a întrebat:

Bună! Astăzi trebuia să-mi vina menstruatia dar încă nu a apărut. Toată săptămâna am avut dureri ușoare de burta și sani umflați, tari și dureroși. Are de ce sa ma îngrijorez?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
6 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

La intrebarea asta doar tu singura poti raspunde, fiindca nu ai mentionat nicaieri, ca ai fii avut sex neprotejat, dereglari hormonale, medicatie sau cine stie ce altceva.

| Fatamuntilor a răspuns:

In primul rand TREBUIE sa stii ca o intarziere de 3 zile este normala pentru oricine.
Daca nu iti vine pana luni, ar trebui sa iti faci probleme.Desi nu cred, avand in vedere simpomele prezentate.
Ar trebui sa vorbesti cu mama ta, cati ani ai?

| Zuzu1991 a răspuns:

Felicitari, si sa iti traiasca, copilulwinking

| mastadont a răspuns:

Eu zic că nu ai de ce. Dacă azi trebuia să vină e posibil să mai și întârzie. Mai așteaptă vreo săptămână și îngrijoreazăte dup-aia.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Probabil trebuie să apară, dacă sunt simptome premenstruale...

| blairelovesmusic a răspuns:

Welcome to the real life, noob.