| LoLa_2263 a întrebat:

Azi a inceput sa ma doara destul de tare burtica in partea stanga, jos. Stie cineva ce ar putea fi? Nu am facut nici un efort, nimic. Asa din senin. sad Ast raspunsuri! Fundita! :*

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Georgii a răspuns:

Stai linistita!winking
Nu cred ca este nimic grav...winking Sh mie mi se mai intampla dar poate fii de la macare sua efort!
Dac durerea persista du`te la doctor
>D:<
Fundii?batting eyelashes

5 răspunsuri:
| madalinutza a răspuns:

Buna.
fata de mai jos a spus ca de la apendicita.
dar nu e de la apendicitahee hee
deoarece apendicita este in partea stanga
e posibil sa te doara ca iti vine in curand menstruatia
sau te-ai racit la ovarestraight face.

multa sanatate!winking

| shtephie a răspuns:

Si mie mi se intampla in partea stanga cateodata! (mai ales cand racim jos)
Trebuie sa ne ingrijim, sa nu stam desculte pe gresie!

| sylvie a răspuns:

Probabil esti mai sensibila ai racit la un ovar.
De acum incolo sa ai grija de tine: fara spate gol, fara sa umbli desculta pe gresie, sa stai pe ceva rece sau sa faci baie in ape / bazine foarte reci.

| Danitzu a răspuns:

E posibil sa trebuiasca sa te operzi de apendicita...happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poate de la apendicita dar vorba lui:bombonela.
poate si de la menstruatie.