| BuffaloSoldier a întrebat:

Azi cineva a aruncat cu o petarda la un metru de mine si de atunci imi simt urechea stanga infundata. E ceva grav? O sa imi treaca?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Catalinhhh a răspuns:

Salut!

Da îți va trece, dar dacă apar complicații sau nu simți nici o schimbare în 2 zile, trebuie să mergi la doctor.

2 răspunsuri:
| AdrianPanaintescu a răspuns:

O pățit un prieten. Din fericire da.

| AnaWMaria a răspuns:

Nu cred ca ti se intampla nimic, probabil ca a fost aproape de tine si de la zgomot, dar fi atent ca daca nu iti trece in cateva zile, cel mai sigur e sa te duci la doctor. Dar eu sunt sigura ca ti se va desfunda urechea.winking