| GigglesToDay a întrebat:

Simt urechea infundata ce este:crying?

3 răspunsuri:
| Zoet a răspuns:

Ai pus aceeaşi întrebare de 10 ori.
Te cred că eşti disperată. Stai calmă, nu este chiar aşa grav.
Ai tras curent probabil.
Cu o pipetă pune în ureche câteva picături de apă oxigenată. Senzaţia va fi cam nasoală. Simţi că-ţi sfârâie ceva în ureche, dar să nu intri în panică. Asta ştiu că se folosea pentru. dopurile din urechi. Dar poate e bun si pentru asta...
Du-te la un O.R.L să te verifice.

Am uitat să specific, cam 10-15 la fiecare ureche e destul.

| RaDupc12 a răspuns:

Pai ai inotat? ca daca ai inotat ti-a intrat apa in ureche si nu e grav in cateva zile iit va dispareabig grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu te panica din orice.Probabil locuiesti in zone muntoase de simti asa.Nu este nimic grav sau,, anormal,,. Revino-ti!