| BlueOctober a întrebat:

Buna azi cineva mi-a zis ca il doare o ureche dar nu toata urechea,adica nu inauntru asa cum probabil stim toti cum e doar extern si il durea si capul cand atingea in acea parte,dupa putin timp cand a iesit afara mi-a zis ca il doare si inauntru, ce ar putea fi? merci FUNDA

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| LolaLollita a răspuns:

Otita nu prea cred, caci ar fi inceput durerea de dinauntru.
Poate e dar un cos, odata ce se sparge singur, va trece si durerea.
Insa e doar ceea ce cred eu.

| PangeeaRogvaiv a răspuns:

Buna!
Vezi sa nu fie maseaua de minte principala cauza. Aparitia acesteia da dureri confuze de cele mai multe ori.
Sper ca te-am ajutat!
Multa sanatate!

| pizzahut a răspuns:

Este posibil sa fie din cauza curentului, am patit si eu odata asta. Ar trebui sa se fereasca de curent si daca intr-o saptamana nu ii trec durerile, sunt de parere ca ar trebui sa consulte un doctor.