| anonim_4396 a întrebat:

azi de dimineata m-a durut spinarea tare rau de tot. Am numai 11 ani si cred ca sunt pe acel drum(stiti voi). pana acum nu ma mai doare ata de tare. dar cand ma aplec ma doare. va rog sa ma ajutati!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| MeGustaaaaa a răspuns:

Nu te speria! Ai facut efort sau ai dormit rau...Nici vorba de acel drum!
Bea niste ceaiuri de musetel si menta, du-te la doctor sa iti recomande ceva. Fundita?

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Eu am dormit comod cred ca e de la sport ca lerg dintr-un timp mai bine si de aia

| DeutzaMika a răspuns:

Am tot 11 ani! poate ai facut sport si din asta te doare... nu este nimic cu tine sat putea ca pe acel drum sa fi dar o sa mergi incet...

| IrinaVew a răspuns:

Tea tras curentul