| Anitta_Karla_1990 a întrebat:

Astazi m-a durut si ma doare si acum burta rau, ce sa fac? Va rog ajutati-ma pana maine dimineata cand voi merge la doctor.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
4 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Bea un ceai cald de sunatoare si va trece!

| Popescu_Eugen_1964 a răspuns:

Care burta ca esti fata. Ce ai papat?

| oprescudorin11 a răspuns:

Mai bine cheama salvarea! Ti-a trecut?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Du-te la doctor!