| Gabriel7882 a întrebat:

Ce pot face daca mă doare rău piciorul drept de sus până jos. Daca merg sau mă aplec orice nu mă doare. Daca alerg tare și îl forțez mă doare și trebuie să mă opresc și am stat odată 1 zi până mi-a trecut și acum mi-e frica sa mai alerg tare ce sa fac? Va rog chiar daca nu știți ajutati-ma cu o idee sau creme pentru picioare

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Te doare piciorul nu picioarul, mergi la medicul ortoped sa te consulte.

| Violleta2022 a răspuns:

Ai putea sa mergi la medicul de familie sa vada care este cauza durerii piciorului, fiindca noi nu putem ghicii un diagnostic.

| LaviniuA a răspuns:

Poti sa te tratezi ca sa nu te mai doara, logic.