| anonima188888 a întrebat:

Azi dimineața mi s-a dat piciorul intr-o parte, de la radacina degetului mic dacă înțelegeți.M-a durut pe moment, apoi încă ceva timp, dar când mergeam nu mă durea. Acum nu mai simt nimic, dar parca când apăs acolo e un disconfort mic. Am patit ceva? Trebuie sa mă duc la doctor. Mamei nu i-am zis nimic căci nu mă doare când merg, dar mă stresează gândul ca maine o sa ma doară...E și suparata azi și o supăr și mai tare dacă afla ca nu i-am zis... Oricum, dacă nu mă doare când merg și nu e umflat și nici roșu/vânat, n-am nimic, nu? Îmi puteți zice dacă am patit ceva?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Username272 a răspuns:

Nu ai pățit nimic, stai linistit, piciorul tau e in proces de vindecare, daca o să simti ca te mănâncă o sa se vindece, ai răbdare 1-2 saptamani si o sa fie bine

3 răspunsuri:
| Bizon95 a răspuns:

Daca nu te doare azi, 99.99% ca maine te doare mai putin!

| Denisa0954 a răspuns:

Ti am mai răspuns odată la aceeași întrebare. Nu mai pune aceleași întrebări de 7 milioane de ori ca acelasi raspuns o sa l primesti. Dacă n Ai incredere in ce spune lumea aici, mergi la doctor.

| ArmyCaptain28 a răspuns:

Mergi la doctor daca degetul incepe sa te deranjeze, probabil ti l-ai luxat sau poate chiar ti l-ai fracturat, insa te-ar fi durut mult mai tare daca era valabila aceasta varianta.