| CandyHearts a întrebat:

.azi la ora de educatie fizica in timp ce alergam am avut de doua ori o senzatie de ameteala(nu sunt insarcinatalaughing) pentru cateva secunde, nu mai imi simteam corpul, parca pluteam in aer... oare ce poate fi? vreau sa spun ca nu e pentru prima data cand mi se intampla insa nu i-am dat atenitie...cel mai bun raspuns funda

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| JustMusic a răspuns:

E de la alimentatie, organismul are nevoie, de putin di toate, tu e posibil sa duci lips a nu stiu exact de ce dar un medic rezolva asta sigur, am patit-o si eu, nu mancam mai nimica, si nu m-am dus la doctor cand trebuia si into saptamana am ajuns sa nu ma pot ridica din patbig grin

3 răspunsuri:
| IonutAxi a răspuns:

Cel mai bine e ..sa mergi la medic sa intrebi, poate ai ceva, si e mai bine sa stii din timp. Succes

| LuluRawrr a răspuns:

Si mie mi s-a intamplat azi.
Se intampla destul de des.
M-am ridicat brusc din pat si eram ametita, parca pluteam.
Probabil e de la alimentatie sau de la lipsa de odihnire.

| Clank a răspuns:

Mi s-a intamplat si mie de 3 sau 4 ori in ultima vreme... Probabil de la alimentatie (alimentatie neglijata sau necorespunzatoare) sau din cauza ca nu te-ai odihnit cat trebuia... Mai ales cu vremea asta pacatoasa laughing cred ca e normal sa se intample asta daca ai sistemul imunitar scazuta.