| BuffaloSoldier a întrebat:

azi la scoala un coleg m-a lovit din greseala cu pumnul in cap cand s-a intors. Nu s-a umflat si nici nu ma doare doar cand apas cu mana in acea zona. Oare nu e o problema mare?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Anonimuserr a răspuns:

Nu nu ai nimic. Dar mare grijă pe viitor pentru că se poate aduna sânge şi poate crea o tumoră.
Acum ai scăpat.
Se pare că sunt tot felul de cretini prin liceele noastre şi şcolile noastre generale.

2 răspunsuri:
| BogdanDediu a răspuns:

Nu ai de ce sa iti faci griji nu e nimic grav!

| Blacky6 a răspuns:

Esti in regula, ce nu te omoara te face mai puternic laughing