| YOLo45 a întrebat:

Salut tuturor!
Azi la scoala ma jucam cu un coleg, eu tineam palma si imi dadea un pumn in mana, apoi el tinea si ii dadeam eu cu pumnul in palma, pana cand el mi-a dat cu pumn mai sus putin, la degetul mare, s-a umflat si ma doare la orice miscare, ce pot sa fac sa nu ma mai doara?
( mount venus palm )

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| SkyPilot a răspuns:

Pune gheata, ajuta sa treaca durerea.

1 răspuns:
| AdiNutuu a răspuns:

A uitat sa specifice