| CutenessOverLoaded a întrebat:

Azi mi-am facut baie cu apa calda, nu chiar fierbinte. Dupa 5 minute dupa ce m-am pus in cada mi-a venit rau, imi venea sa lesin.Nu mai puteam sa stau, mi-am facut baie la cap si am iesit rapid. Daca mai stateam 2 secunde, cadeam din picioare.De ce am avut acest simptom? Nu mi s-a mai intamplat pana acum.
PS:Nu mananc nesanatos, nu beau, nu fumez, nu ma droghez, ca doamne fereste, toti tampitii se drogheaza.
Sper sa gasesc un raspuns.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| Kittynika a răspuns:

Si eu am patit de atunci numa dus am facutrolling on the floorlaughing
E din cauza tensiuni am descoperit mai tarziu, din cauza tensiunii mici.inainte sa iesi din apa date cu dusul cu apa rece la incheieturi la maini si la picioarebig grin
Multa sanatate!

| DΣΣΔ a răspuns:

Daca ai facut baie in apa fierbinte acela este motivul. deci te sfatuiesc sa nu faci baie in apa fierbinte

| diduxx a răspuns:

Buna:]
E posibil sa ai anemiehappynu e nimic grav aceeasi chesti mi s-a intamplat si mie.Du-te la un doctor, fa-ti niste analize sa vezi sigur ce ai:*