| Deenissa a întrebat:

TPU.Atunci cand faceam baie in cada, cu apa fierbinte sau calda. Dupa putin timp imi batea inima tare, si numai puteam face nimic. aproape cadeam din picioare dupa ce ieseam din cada.Cand eram mai mica era mai rau, dar odata cu cresterea varstei incepe sa fie din ce in ce mai neinsemnat. Dar m-am tot interesat si nu am gasit ce ar putea sa fie. Aveti vreo idee? happy

5 răspunsuri:
| negru30 a răspuns:

Mai conteaza - bine ca nu mai te simti rau - incearca si tu sa fie apa mai putin fiarta - sa nu mai fie gen ciorba

| BeyondtheGrave a răspuns:

Sau pur si simplu poate fi o coborare a tensiuni tongue eventual din cauza faptului ca folosesti apa fierbinte. ceace normal se foloseste la ciorbe. pentru a te spala normal se foloseste apa calda tongue, P.s incearca sa mergi pe la un medic s-ar putea sa te ajute mai mult

| Deenissa explică (pentru BeyondtheGrave):

Doamne.Stati linistit ca nu ma spal cu apa fiarta. rolling on the floor Am si spus, calda.

| BeyondtheGrave a răspuns (pentru Deenissa):

Glumeam deni, dar ai face bine sa treci pe la medic, pentru ca poate sa fie o simpla cadere de tensiune cum ti-am zis sau poate fi altceva, aici ne dam parerea dar cel mai bine ar fi sa treci pe la medic tongue

| puya07 a răspuns:

Mai ales daca faci mult efort apa calda decontracta muschii si ii relaxeaza si te simti ca si plouat, poate fi o cauza efortu si stresu