| Darksunset a întrebat:

Azi mi.am pus piciorul in ghips si am nevoie de carje... daca e careva care a trecut prin asa ceva,as vrea sa intreb care carje sunt mai bune, cele pentru antebrat sau cele axilare?
Multumesc!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Ambele au avantaje si dezavantaje, Daca vrei sa te sprijini cu subratul si sa ai mainile libere poti folosi cele axilare. Cele pentru antebrat sunt mai comod de manuit.