| geanina23 a întrebat:

bunicii mele ii apar pe picioare din cand in cand niste iritati sa le numim rosii,acestea apar doar cand s streseaza mai mult, iar noaptea cand se urca in pat o doare piciorul drept!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| Johndoe2023 a răspuns:

Pai atunci bunica ta ar trebui sa mearga la un doctor.
majoritatea bolilor sunt cauzate de stres si, batranii sunt predispusi la boli circulatorii.
mersul la doctor ii va da un raspuns despre problema ei